Mój Play: Logowanie do Play24 - Mój Play

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Logowanie do Play24

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Bochen Ikona

• Kotleciarz
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 23
  • Rejestracja wto, 01 maj 12
  • Miejscowość:Kraków
  • Operator:PLAY
  • Taryfa:Play Abonament

Napisano 02 maj 2012 - 09:36

Cześć,

Posiadam problem z zalogowaniem się do Play24. Zgłaszałem już to do Obsługi Klienta polecili mi logować się ze strony http://24.play.pl/ co robiłem wcześniej. Niestety, ale przy prawidłowym wpisaniu nr tel i hasła nie loguje się do swojego konta, a zostaje przeniesiony na inną strone. Zgodnie z załącznikiem. Co może być problemem? Play nie widzi rzadnego.

"Uprzejmie informuję, iż w związku z wprowadzonymi zmianami na Play24, została również zmieniona strona logowania. Proszę logować się przez adres http://24.play.pl/ oraz wyczyścić cache przeglądarki w jej opcjach."

Polecenia wykonałe, ale i tak nie można się prawidłowo zalogować, udaje się to sporadycznie. Może tu chodzi o jakieś ustawienie w przeglądarce?

Załączone pliki

0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   dizel881 Ikona

• Leniwiec
  • Pip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 149
  • Rejestracja nie, 01 cze 08
  • Miejscowość:Jamajka
  • Taryfa:Play Fresh(pre-paid)
  • Internet w Play?:Nie

Napisano 02 maj 2012 - 12:32

Widzę że używasz firefoxa więc wejdź w narzędzia / wyczyść historię przeglądania (ctr+shift+del) w szczegółach zaznacz wszystko i daj wyczyść teraz, miałem podobny problem i u mnie pomogło. Jeśli jednak nic to nie da to zainstaluj inną przeglądarkę albo sprawdź na wbudowanym w winde Internet Explorerze czy normalnie można się zalogować.
Inna opcja to taka że może ci jakiś dodatek typu adblock w firefoxie albo admucher blokuje dostęp do play24.
1

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Bochen Ikona

• Kotleciarz
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 23

Napisano 02 maj 2012 - 18:05

Dzięki za informację.

Owszem mam na Firefox zainstalowanego Adblocka, ale wyłączyłem do na stronie do logowania, co oczywiście nie znaczy że nie blokuje czegoś.

Próbowałem też logowania z Internet Expl. czasem się udaje, ale zazwyczaj jest takie samo przekierowanie jak na Firefox, a na Internecie nie mam żadnych narzędzi blokujących ustawionych :/

Więc nie wiem co to może być. Trochę to dziwne :/
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   hsurim Ikona

• Gaduła
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 519
  • Rejestracja pią, 13 lis 09
  • Miejscowość:Warszawa (mazowieckie)
  • Telefon:Samsung B2100 / C3050 / B5722 / I5700
  • Taryfa:Inna
  • Internet w Play?:Nie

Napisano 02 maj 2012 - 19:09

Przeglądarka, ani Adblock nie ma tutaj na to (raczej) wpływu.
Usuń historię przeglądanych stron - jak radził Przedmówca - a także usuń ciasteczka tejże witryny.
Po tych czynnościach zamknij FF i ponownie go uruchom a potem zaloguj się z tego adresu - https://logowanie.pl...325839406901600
-1

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Bochen Ikona

• Kotleciarz
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 23

Napisano 03 maj 2012 - 21:54

Dzięki za porady. Już się wszystko wyjaśniło.

Otóż idąc za wygodą dodałem sobie skrót do strony logowania do Play24, co było skutkiem przekierowywania - widać w załączonym pliku.

Wniosek: nie można logować się do Play24 w kółko z tej samej strony. Zauważyłem, że za każdym razem gdy klikam na link do Play24 na głównej stronie operatora w adresie generuje się inny numer ?ssornd=-8306706926832144242. Zatem gdyby ktoś miał podobne problemy to nie powtórzcie mojego błędu, tylko za każdym razem wchodźcie na stronę logowania na nowo :)
0

#0 Bot Reklamowy

• Reklama
  • Grupa Reklama

Napisano --

Strona 1 z 1